Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ergoterapija – tai paciento funkcinių galimybių atstatymas, palaikymas ar sutrikimų kompensavimas tikslinga veikla, kuri pacientui padeda savarankiškai gyventi, atsižvelgiant į jo norus, poreikius bei visuomenės nustatytus reikalavimus. Pagrindinis ergoterapijos tikslas – mokyti pacientą atlikti veiklą, užduotis ir vaidmenis, siekiant užtikrinti produktyvų jo gyvenimą, savęs bei aplinkos kontrolę. Ergoterapija taikoma įvairaus amžiaus pacientams esant:

  • atramos-judamojo aparato traumoms, kartu esant sąnarių sustingimui ir kontraktūroms (kaulų lūžiams, atritui, atrozei ir kt.);
  • minkštųjų audinių traumoms ir ligoms (randams, raumenų hipotrofijai ar atrofijai, jėgos sumažėjimui epikondilitui, tendovaginitui ir kt.);
  • nervų ligoms su vangiais paralyžiais (galvos, stuburo traumoms, riešo kanalo tuneliniam sindromui, diskogeninei išvaržai, insultams, neuropatijoms ir kt.)
  • lėtokai sveikimo proceso eigai.

   Kinezioteipavimas – technika, kuri paremta savaiminio kūno gijimo principu - Išsamiau...

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION