Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti

PACIENTŲ DĖMESIUI!
 

 • Į nuotolines ir tiesiogines gydytojų konsultacijas registruokitės internetu arba 

  tel. (8 45) 502 224, (8 45) 502 223

   

 • Į polikliniką būsite įleisti likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko, prieš tai patikrinus registracijos duomenis arba parodžius iš poliklinikos gautą trumpąją žinutę apie numatytą vizitą. Prie įėjimo bus matuojama kūno temperatūra.

 

 • Atvykdami būtinai turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėkite apsauginę medicininę kaukę.

Naujienos

 


Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikai reikalingas radiologijos technologas 1,0 etato darbo krūviui.
Atlyginimas 1800eur., neatskaičius mokesčių (be priedų ir premijų)

 


VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika sėkmingai baigė vykdyti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikoje“.

 


Sveikatos apsaugos ministerija ir Valstybinė ligonių kasa parengė atmintinę, padėsiančią iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje į Lietuvą pasitraukusiems žmonėms gauti koncentruotą ir tikslią informaciją apie sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvoje.

Atmintinės:

Lietuvių kl.

English language

українською мовою

 

Nuo 2022-01-04 Specializuotos medicinos skyriuje pradeda dirbti gydytoja oftalmologė Monika Preidienė.

 


Skiepijant pacientus gripo vakcina, plačiau...

Gripo vakcinų ataskaitos forma, plačiau...

 


Šeimos gydytojai, Simonai Petkevičienei, nutraukus darbo santykius, šioje apylinkėje prisirašiusiems pacientams aptarnauti paskirti šie šeimos gydytojai:

 1. Neringą Kišonaitę-Juškevičienę – suaugusius pacientus;
 2. Eugeniją Bartuševičienę – vaikus, kurių pavardės pirmosios raidės nuo A iki J;
 3. Valeriją Paulauskienę – vaikus, kurių pavardės pirmosios raidės nuo K iki O;
 4. Virginiją Povilonienę – vaikus, kurių pavardės pirmosios raidės nuo P iki Ž.

Pacientai privalo pirmo apsilankymo Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikoje metu raštu išreikšti sutikimą gydytis parinktoje apylinkėje arba turi galimybę pačiam pasirinkti kitą gydytoją.

 


Šeimos gydytojai Gabrielei Rukštavičienei išėjus ilgalaikių atostogų šioje apylinkėje prisirašiusiems pacientams aptarnauti paskirti šie šeimos gydytojai:

 1.  Danutę Tabokienę – suaugusius, kurių pavardės pirmosios raidės nuo A iki J;
 2. Reginą Venclavičienę – suaugusius, kurių pavardės pirmosios raidės nuo K iki M.
 3. Vilmą Palinauskienė – suaugusius pacientus, kurių pavardės pirmosios raidės nuo  N iki Ž;
 4. Danutė Pajėdienė – vaikus.

Pacientai privalo pirmo apsilankymo Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikoje metu raštu išreikšti sutikimą gydytis parinktoje apylinkėje arba turi galimybę pačiam pasirinkti kitą gydytoją.


 

       Elektroninėje registracijos sistemoje vakcina.myhybridlab.com gyventojai gali užregistruoti save ar savo artimąjį. Platformoje gyventojai gali matyti, kur gali vakcinuotis, kokia vakcina ir kokiu laiku. Sistemoje Panevėžio rajono gyventojai galės pasirinkti norimą vakcinos rūšį iš tuo metu turimų vakcinavimo centre.

        Prisijungimas prie sistemos vyksta per elektroninius valdžios vartus. registruojantis reikia nurodyti savo arba registruojamo asmens duomenis bei kontaktinį numerį, pasirinkti vieną iš galimų laikų skiepytis.

      Tuos gyventojus, kurie neturi galimybių registruotis internetu, užregistruoti gali jų artimieji (ar kiti patikimi asmenys) – prisijungimas vyksta per elektroninius valdžios vartus (elektroninę bankininkystę). Prisijungus reikia nurodyti registruojamo gyventojo asmens kodą, kontaktinius duomenis.

       Kiekvienas užsiregistravęs asmuo, artėjant vizitui į vakcinavimo centrą, sulauks priminimo trumpąja SMS žinute su tikslia atvykimo data, laiku bei vieta.

      Atvykti skiepytis kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki registracijos laiko.

      Atvykstant skiepytis reikia turėti asmens dokumentą. Atvykstant skiepytis pakartotine doze, reikia turėti ir pirmo skiepijimo metu išduotą skiepų kortelę.

       Kaip registruotis, žiūrėkite vaizdo įraše https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk 

 


COVID-19 tyrimams registruotis galima tik per karštąją liniją - telefonu 1808 arba internetu https://1808.lt


 

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION