Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

DARBUOTOJŲ DĖMESIUI

Panevėžio rajono savivaldybės taryba 2018 m. rugpjūčio 30 d. priėmė sprendimą Nr. T-158 „Dėl pedagogų, gydytojų ir slaugytojų, kultūros ir meno, socialinių darbuotojų dalinių kelionės į darbą išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Jame numatyta, kad dalinių kelionės į darbą išlaidų kompensaciją gali gauti gydytojai ir slaugytojai, kurių faktinė gyvenamoji vieta nesutampa su darbo vieta ir yra toliau kaip 5 kilometrai, kompensacija neapmokama darbuotojams, kurie į darbą vyksta miesto maršrutiniais autobusais.

Gydytojai ir slaugytojai, kuriems priklauso kelionės išlaidų kompensavimas ir nori jį gauti, iki rugsėjo 25 d. privalo pateikti vyr. finansininkės pavaduotojai Danguolei Butkevičienei prašymą ir pažymos apie faktinę gyvenamąją vietą kopiją.

Prašymo pavyzdys

 


TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION