Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

    

 Kineziterapija, arba gydymas judesiu, yra viena veiksmingiausių reabilitacijos priemonių. Tinkamas judesys padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų bei raumenų, širdies, kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Judesys – galingas biologinis stimuliatorius. Jis gydo tuomet, kai taikomas tikslingai, saikingai, atsižvelgiant į paciento būklę. Pacientas čia aktyvus gydymo proceso dalyvis ir nuo jo  priklauso gydymo rezultatai.Ligonio aktyvus dalyvavimas, jo psichoemocinė pusiausvyra skatina reabilitacijos efektyvumą. Kineziterapeutai įvertina ligonio funkcinę būklę ir atlieka fizinius pratimus, naudodami šiuolaikines kineziterapijos metodikas bei priemones.

  • Individuali kineziterapija
  • Grupinė kineziterapija
  • Mechanoterapija su treniruokliais
  • Pasyvioji terapija

Saunders® juosmens tempimo prietaisas

Saunders® juosmens tempimo prietaisas skirtas saugiams ir efektyviam juosmens (apatinės nugaros dalies) tempimui. Prietaisas su patentuota pneaumatine sistema užtikriną tolygų tempimą horizontalioje plokštumoje (lovoje, ant grindų ir pan.). Pacientą pastovioje pozicijoje išlaiko patogūs stabilizuojantys diržai palei šonkaulių apatinę dalį ir dubenį.Tempimo intensyvumas yra nustatomas paties paciento (iki skausmo), naudojant specialią rankinę pompą. Stuburo tempimo procedūra trunka apie 20 min.

   Paprastai pakanka 6 – 10 procedūrų, kad praeitų ar žymiai sumažėtų ilgai varginę juosmens skausmai.
 

Saunders® kaklo tempimo prietaisas - Aprašymas...

 

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION