Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

Funkcinė elektrostimuliacija (FES) ir transkutaninė periodinė elektrinė nervų stimuliacija (TENS)

  Tai gydymas elektros srovės impulsais, elektros srovė generuojamas veikimo potencialas nerviniame  audinyje sukelia raumens susitrukimą ir keičia jutimą. Procedūra atliekama naudojant aparatus: TENS NeuroTrac, REHAB NeuroTrac.

   Elektrostimuliacijos aparatas NeuroTrac REHAB  -  veikiantis dviem režimais TENS ir STIM, yra skirtas raumenims stimuliuoti ir skausmui malšinti.

   Elektrostimuliacijos aparatas NeuroTrac TENS - skirtas skausmui malšinti, veikiantis TENS režimu. TENS - transkutaninė perodinė elektrinė nervų stimuliacija elektrodais, kuri blokuoja skausmo signalą į smegenis, siekiant numalšinti lėtinį ar ūmų skausmą.  Naudojant TENS galima sumažinti vartojamų vaistų kiekį ar net visai jų atsisakyti, nėra ir pašalinio poveikio. 

   Indikacijos: įvairių tipų lėtinis ir ūminis skausmas, artritai, pooperaciniai skausmai, neuralgija, sportinės traumos, fantominiai galūnių skausmai, reumatoidiniai skausmai ir osteoartritai, degeneracinės kaulų ir raumenų sistemos ligos, nugaros skausmai, migrena, tenziniai galvos skausmai, mažinti edemai.

  Kontraindikacijos: implantuoti dirbtiniai širdies ritmo stimuliatoriai, širdies ritmo sutrikimai, trombofelbitas, trombozė, nėčioms moterims pilvo bei dubens srityje, epilepsija, plaučių TBC, atviri lūžiai, padidėjęs jautrumas.

 

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION