Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

Elektroforezė – tai gydymas nuolatine žemos įtampos elektros srove, kurios metu į organizmą įvedami medikamentai ( 3 % kalio jodido, 5 % magnio sulfato).  Naudojamas aparatas POTOK-1. Procedūros metu jaučiamas dilgčiojimas. Labai svarbu, kad atliekant šią procedūrą būtų švari ir sveika be įdrėskimų bei išbėrimų oda. Procedūrai naudojami pašildyti termostate tarpikliai,suvilgyti vaistais, kurie dedami atitinkamoje vietoje. Procedūros trukmė – 5-10 min. vaikams, 10-20 min. suaugusiems.

   Indikacijos: funkciniai nervų sistemos sutrikimai (nemiga, stresas), vietinė skausmo malšinimo terapija, kraujotakos sutrikimų patologijos.

  Kontraindikacijos: širdies veiklos stimuliatorius, alerginė reakcija vaistui, odos vientisumo pažeidimai, metaliniai dariniai, pūlingas procesas elektrodų išdėstymo vietoje.

 

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION