Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

 Darsonvalizacija – tai gydymas aukšto dažnumo ir aukštos įtampos kintamąja srove. Naudojamas aparatas „Oreol“. Procedūra atliekama šukų, grybo pavidalo arba apvaliu stikliniu elektrodu. Paciento galva turi būti sausa, nesupurkšti laku plaukai, nuimti tvarsčiai, išsegtos metalinės segės. Procedūros metu pacientas jaučia lengvą kibirkščiavimą. Procedūros trukmė – 5-10 min.

 

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION