Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

Fonoforezė

 Tai gydymui taikomi tamprios terpės, didelio dažnio, išilginės krypties mechaniniai virpesiai. Vaistinio preparato patekimas per odą į audinius. Naudojamas aparatas „Enraf Nonius“.   Paciento oda sutepama kontaktine medžiaga - tepalu su hidrokortizonu. Indikacijos, kontraindikacijos tokio skaip gydymo ultragarsu. Vienas kūno paviršiaus plotas veikiamas ne ilgiau 5 min. ir ne daugiau trijų laukų vienai procedūrai.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION