Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

Ultra aukšto dažnio terapija

   Tai gydymui naudojamas ultraaukšto dažnio elektromagnetinis laukas. Naudojamas aparatas UAD-30. Prieš procedūrą slaugytoja įspėja, kad nebūtų metalinių papuošalų, drėgmės (drėgno gipso ar tvarsčių). Procedūra atliekama per rūbus.

  Indikacijos: ūminės uždegiminės ligos (furunkulai, apynagės pūliniai), ūminės uždegiminės vidaus organų ligos (pneumonija, sloga, gastritas), judėjimo sistemos, potrauminiai liekamieji reiškiniai (traumos, žaizdos, kaulų lūžiai),

  Kontraindikacijos: augliai, nėštumas, aktyvi tuberkuliozė, mataliniai dariniai, karščiavimas, ryški hiperemija.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION