Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 

Fizioterapija – ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais, taip pat šių veiksnių naudojimas atliekant medicininę reabilitaciją ir ligų profilaktikos tikslu, siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą.

    Gydant fiziniais faktoriais skatinama rezorbcija, gerinama trofika ir kraujotaka audiniuose, slopinamas uždegimas, gerinamas raumenų tonusas, silpninami spazmai, o svarbiausia – malšinamas skausmas. Reabilitacinės priemonės sustiprina gydymo efektą, padeda išvengti komplikacijų, greičiau atstato darbingumą, pagerina gyvenimo kokybę.

Inhaliacijos   

   Inhaliacijos – tai gydymo garais būdas. Naudojamas kompresorinis inhaliatoriaus aparatas „MicroDrop Pro 2“. Gydymo procesas yra paprastas ir efektyvus: garai patenka į kvėpavimo takus ir ten atlieka savo darbą. Kompresorius pučia orą, kuris per šlangelę padalina inhaliuojamą tirpalą į labai smulkias areozolines daleles. Šios areozolinės inhaliuojamo tirpalo dalelės įpurškiamos į kvėpavimo takus, kur nusėda ant kvėpavimo takų gleivinės. Taip gleivinė sudrėkinama, mažinami spazmai, gerinamas atsikosėjimas. Medžiagos, kurias skleidžia inhaliatoriai, teigiamai veikia visą nosies ertmę, kvėpavimo takus, sumažina uždegiminius procesus. Medžiagos patenka į kraują, todėl suveikia greičiau nei bet kokie vaistai ar medikamentai.

  Indikacijos: sloga, gerklės skausmu, kosulys, anglina, astma, sinusitas, gerklų uždegimas, bronchitas, laringitas.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION