Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kuriame Lietuvos ateitį

VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika sėkmingai vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.1.3-CPVA-R-609-51-0017 „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikoje“.

Projekto tikslas- pagerinti pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą poliklinikoje bei jos padaliniuose, esančiuose Dariaus ir Girėno g. 28, Naujamiestyje ir Dariaus ir Girėno g. 28, Ramygaloje bei spręsti problemas, susijusias su tuberkulioze ir priklausomybe nuo opiodų sergančių asmenų gydymu.

Projekto įgyvendinimui skirta 342474 Eur lėšų, iš jų: Europos Sąjungos (Europos regioninės plėtros fondas) ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto –316136 Eur, poliklinikos –26338 Eur.

Įgyvendinus projektą poliklinikoje bus pertvarkyta dalis esančių patalpų ir jas suremontavus įrengti 6 šeimos gydytojų, tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso (DOTS) ir priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo kabinetai, 5 gydytojų odontologų ir 1 slaugytojo darbo vietos, įsigyti baldai, medicininė ir kompiuterinė įranga, transporto priemonė.

Suremontavus patalpas bus pagerintos šeimos gydytojų ir odontologų darbo sąlygos, įsigyta šiuolaikiška naujausia medicininė įranga leis tiksliau diagnozuoti ligas, teikti kokybiškas paslaugas. Įsigijus naują inventorių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse bus suteiktos geresnės paslaugos jų pacientams, o įsigyta transporto priemonė užtikrins efektyvų ir greitą ligonių lankymą jų namuose. Pakaitinio gydymo kabineto įrengimas padidins gydymo metadonu prieinamumą bei paskatins daugiau priklausomybę turinčių asmenų pradėti gydymą, o tiesiogiai stebimo gydymo kurso (DOTS) kabineto įrengimas užtikrins, kad tuberkulioze sergantys asmenys gautų kokybiškas bei savalaikes gydymo paslaugas.

Nuo projekto įgyvendinimo pradžios panaudota 127013 Eur Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto bei 10582 Eur poliklinikos lėšų arba 40,2 proc. projektui skirtų lėšų.

 Iš projekto lėšų yra įsigyta:

– kompiuterinė įranga (16 kompiuterių bei spausdintuvų už 16109 Eur);

–automobilis už 25740 Eur;

–medicininė bei slaugos įranga (35 funkcinės lovos, 27 medicininiai čiužiniai nuo pragulų, kraujo tyrimo aparatas) už 69859 Eur;

–įrengtas priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo kabinetas už 3450 Eur.

Pradėti pastato, esančio A. Jakšto g. 4, Panevėžio m. remonto darbai – baigiami remontuoti šeimos gydytojų ir gydytojų odontologų kabinetai, rengiamas  tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso (DOTS) kabinetas, vykdomi kiti patalpų atnaujinimo ir remonto darbai. Iki 2020 m. liepos 31 d. remontams panaudota 49206 Eur lėšų.

Šiuo metu vyksta odontologinės įrangos, baldų bei  medicininės įrangos viešųjų pirkimų konkursai.

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2019 m. kovo 22 d., pabaiga – 2021 m. balandžio 30 d.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION