Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Viešosios įstaigos Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos kokybės politika - Peržiūrėti...

Dėl lietuvos e. Sveikatos sistemos 2017–2025 metų plėtros programos patvirtinimo - Peržiūrėti..

ISTORIJA

VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika sveikatos priežiūros paslaugas pradėjo teikti 1977 m. Veikla buvo organizuojama atsižvelgiant į rajono gyventojų poreikius ir norus, taip pat Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir sveikatos apsaugos sistemą reguliuojančių institucijų vykdomą politiką.

1977 m. balandžio 1 d. buvo įkurta Panevėžio rajono centrinės poliklinika Ramygaloje. Įstaiga buvo įsteigta siekiant užtikrinti aukštesnės kokybės ambulatorinę bei stacionarinę medicinos pagalbą Panevėžio rajono gyventojams.

Pagrindinis tikslas buvo iš esmės pagerinti rajono gydymo įstaigų veiklos koordinaciją. Šis tikslas buvo pasiektas poliklinikos administraciją, ambulatorines gydymo paslaugas teikiančius gydytojus perkėlus iš Ramygalos į Panevėžio miestą (Ramygaloje liko ambulatorija), papildomai priėmus gydytojų terapeutų, pediatrų ir gydytojų specialistų ir įkūrus Panevėžio rajono centrinę polikliniką. Į Panevėžio miestą taip pat buvo perkeltas Greitosios medicinos pagalbos skyrius.

Po minėto perkėlimo, ženkliai pagerėjo medicinos paslaugų prieinamumas didžiajai daugumai Panevėžio rajono kaimo bei nuošalesnių vietų gyventojų. Įkūrus polikliniką Panevėžio mieste, sumažėjo atstumas atvykti į polikliniką iš daugumos rajono kaimų ir gauti reikiamą medicinos pagalbą.

Vykdydama Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros biudžetinių įstaigų reorganizavimo į valstybės savivaldybių sveikatos priežiūros viešąsias įstaigas ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1997-08-06 nutarimu Nr. 891, 1997-09-18 d. Panevėžio rajono tarybos sprendimu Nr. 70, Panevėžio rajono centrinė poliklinika ir jos padaliniai buvo reorganizuoti į Viešąją įstaigą Panevėžio rajono savivaldybės polikliniką su jos padaliniais.  

Tikslai ir uždaviniai

Pagrindiniai Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos veiklos tikslai ir uždaviniai:

- rūpintis Lietuvos gyventojų sveikata, atliekant profesionalų darbą;

- sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą taikant specializuotą gydymą bei prevencinius metodus;

- teikti kokybiškas ir lengvai prieinamas medicinos paslaugas visos Lietuvos gyventojams;

- Pasiūlyti modernius ir novatoriškus, šiuolaikinėmis medicinos technologijomis pagrįstus, gydymo sprendimus.

Veiklos sritys

Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos pagrindinės veiklos sritys:

• Kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų teikimas atitinkančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytas sąlygas;

• kita įstatymais neuždrausta veikla (veiklos, kuri pagerintų personalo ir pacientų darbo ir poilsio sąlygas, konferencijų, seminarų, tobulinimosi kursų organizavimas ir kt.)

Poliklinikoje gydosi daugiau nei 30 000 gyventojų, iš kurių 5300 yra vaikai.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION